25 rocznica

Srebrne gody to wyjątkowy jubileusz w życiu małżonków. Dlatego chcąc świętować wraz z nimi ten wyjątkowy dzień, obdaruj bliską Ci parę wyjątkowym upominkiem w formie jednego z karnetów okolicznościowych, dostępnych w naszym sklepie internetowym. Dzięki nim, Twoi bliscy w każdej chwili będą mogli wrócić pamięcią do dnia tego wspaniałego jubileuszu.

Przygotowaliśmy eleganckie kartki na 25 rocznicę ślubu, które doskonale oddadzą uznanie i podziw dla niegasnącego uczucia łączącego małżonków. Znajdziesz u nas modele zawierające gotowe życzenia oraz kartki puste w środku, które możesz dowolnie uzupełnić. Karnety, proponowane przez nasz sklep internetowy, dostępne są w wersji otwieranej pionowo bądź poziomo.

W zależności od indywidualnych preferencji, możesz zdecydować się na eleganckie, minimalistyczne kartki okolicznościowe, a także wersje wzbogacone o subtelne, dekoracyjne elementy, wykonane są m.in. ze sklejki i wytłaczanego papieru. Z pewnością będą one doskonale korespondować z uroczystym charakterem srebrnych godów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl