Opcje przeglądania
Kategorie
W programie lojalnościowym

Chrzest

Poinformowanie Gości o dacie i miejscu uroczystości to nieodzowny aspekt przygotowań do tej ważnej okoliczności. Aby podkreślić wyniosły charakter chrześcijańskiego obrzędu, warto postawić na tradycyjną formę inwitacji - papierową. Dostępne w naszej hurtowni internetowej zaproszenia na Chrzest Święty chłopców i dziewczynek to nie tylko elegancka forma zawiadomienia o uroczystości, ale i pamiątka na całe życie.

Zaproszenia na chrzest chłopca i dziewczynki

Jest to nie tylko bardzo ważny dzień w życiu maluszków, ale przede wszystkim każdego rodzica. Dziecko rozpoczyna nowy etap wypełniony licznymi celebracjami i pięknymi chwilami dzielonymi ze wspólnotą. Poinformuj grono rodzinne oraz wszystkich najbliższych, z którymi chcesz świętować ten piękny dzień we właściwy sposób i w dobrym stylu. Oferowane przez nas zaproszenia na Chrzest dziecka wyróżniają piękne wzory, dostosowane zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Karnety zostały również wyposażone w eleganckie, białe koperty, w których rodzice będą mogli przekazać inwitacje Gościom.

Szeroki wybór zaproszeń na Chrzest dziewczynki i chłopca

W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór karnetów. W ofercie posiadamy zarówno te stworzone specjalnie z myślą o chłopcach, jak i dziewczynkach. Każde z nich zostało estetycznie udekorowane tak, by podkreślić uroczysty charakter okoliczności. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów - od klasycznej bieli, srebra i złota, po róże i błękity, tak by każdy rodzic mógł wybrać interesujący go motyw. Karnety zostały również udekorowane stosowną do uroczystości grafiką, przedstawiającą np. elementy sakralne, gołębie czy słodkie aniołki, buciki i sukieneczki.

Wyjątkowe zaproszenie na Chrzest Święty

Hurtownia internetowa oferuje pełną gamę karnetów w różnych formatach, wzorach i kolorach. Każdy z nich wykonany został z wysokiej jakości materiałów, tak by stanowił pamiątkę na wiele lat. Zostały dodatkowo spersonalizowane eleganckimi dekoracjami oraz treścią. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl