Podziękowania

Istnieją w życiu każdego człowieka chwile, kiedy ma okazję doświadczyć szczególnej życzliwości czy pomocy z rąk drugiej osoby – zarówno rodziny, jak i przyjaciela. W takich momentach z pewnością odczuwamy ogromną wdzięczność wobec takich osób. Jak wyrazić wdzięczność wobec nich?

Najczęściej decydujemy się na kupno jakiegoś upominku – czekolady, bombonierki, świecy, itp. Świetnym zwyczajem jest również dołączanie do prezentu niewielkiej kartki, na której zapiszemy nasze podziękowania. Będzie to z pewnością pamiątka dla danej osoby.

W naszej ofercie znajdziesz tego rodzaju karnety, wyróżniające się wyjątkową stylistyką i bez wątpienia przypadną do gustu każdemu. Oczywiście w środku nie ma żadnych życzeń ani słów – jest to specjalnie wyznaczone miejsce do tego, abyś wylał na papier swoją wdzięczność względem danej osoby.

Nasze karnety z podziękowaniami świetnie sprawdzą się również wtedy, kiedy np. klasa chce podziękować swojemu nauczycielowi czy inna grupa swojemu przełożonemu. Jest tam wystarczająca ilość miejsca, aby zamieścić krótkie podziękowania i podpisy całej grupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl