Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
W programie lojalnościowym

Ślub

W życiu człowieka ma miejsce kilka dni, które zapadną w jego pamięci na całe życie. Jednym z nich jest bez wątpienia ślub. Rozpoczyna on nową drogę w życiu, po której młodzi idą już razem. Dlatego też warto zwrócić uwagę, by ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem.

W asortymencie produktów naszej firmy znajdziesz piękne zaproszenia na ślub w wielu różnych wzorach. Znajdują się na nich najbardziej rozpoznawalne symbole małżeństwa – obrączki, białe kwiaty czy serca. Niezwykłe bogactwo wzorów pozwala dobrać odpowiednie zaproszenie na ślub w stylu żartobliwym, eleganckim czy tradycyjnym.

Oczywiście w środku karnetu znajduje się odpowiednia ilość miejsca na wypisanie najważniejszych informacji – imion i nazwisk Młodych, miejsca uroczystości, daty czy godziny. W większości wzorów można także wpisać wiele innych przydatnych danych. Oczywiście nasze kartki wydrukowane są na sztywnym, eleganckim papierze.

Mamy nadzieję, że dostępne w naszej ofercie karnety przypadną do gustu Młodych. Mogą stać się również wyjątkową pamiątką dla zaproszonych gości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl